Hockey Club Inter Mol VZW
 
Maatschappelijke zetel - Facturatieadres - Correspondentieadres:
Fransveld 26
2400 Mol
 
BTW BE 0420.571.907
RPR Turnhout

ING: 363-1364087-16
BE72 3631 3640 8716

Sportterreinen:
Emiel Becquaertlaan z/n
2400 Mol 
 
 
Kernbestuur
   Voorzitter

Hans Trimpeneers
voorzitter@hcintermol.be
Tel.: 0474 59 28 27

   Secretaris

Paul Rossel
secretaris@hcintermol.be
Tel: +31 653 70 24 38

 

 
Sportief verantwoordelijke
Jeugdsportcoördinator

 

Klaas Tjoonk
klaas_tjoonk@hotmail.com
Tel: 0479 78 73 61

   Penningmeester

Mathias Michel
penningmeester@hcintermol.be
Tel: 0476 38 77 18

 

 Besuurslid

Bernard Ghaye
bernard.ghaye@telenet.be
 
Aanvullende functies
 
   Verantwoordelijke bar 

Mirjam Goos
mirjam.goos@hotmail.com

   Verantwoordelijke
 Indoor competitie 

Jeffrey Balrak
indoor@hcintermol.be

   Sponsoring

Tim Sleebus
sponsoring@hcintermol.be

  CUC (Club Umpire Coach)

Jens Heyns
cuc@hcintermol.be
Tel:  0494 94 85 84

   Verantwoordelijke
 Sportkaderopleidingen 
Bart Van Bruggen
   Evenementencomité

Sabine Boving, Marieke Vos, 
Ellen Vercammen en Anneke Langers
evenementen@hcintermol.be

   Verantwoordelijke
 G-Hockey
Jef Van Eynde
pablo174@hotmail.com
   Verantwoordelijke
 Keepersuitrusting 
Nele Caeyers
   Werkgroep Infrastructuur

Jef Haeverans, Frederic Wattecamps,
Johan Sleebus
infrastructuur@hcintermol.be

   Website & Twizzit Erik Peeters
webmaster@hcintermol.be
   Werkgroep onderhoud Tino Hermans
onderhoud@hcintermol.be