• Verenigingsactiviteiten


    feb
    05
    Coaches avond U7-U12

    feb
    05
    Coaches avond U14-U19

    feb
    28
    Opening 2de seizoenshelft

    Later meer informatie Onder voorbehoud van Covid-19 maatregelen

    apr
    07
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    08
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    09
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    10
    Keepersclinic

    Keepersclinic Inschrijfformulier volgt later

    apr
    12
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    13
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    14
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    15
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    16
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Pannenkoekentornooi

    Pannenkoekentornooi voor U7-U8 en U9 ploegen Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Coaches BBQ

    jun
    13
    G-Hockey tornooi

    jul
    05
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    06
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    07
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    08
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    09
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    09
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    10
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    11
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    12
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    13
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    18
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

    aug
    19
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

    aug
    20
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    30 jan. 11:30Mol U12B-1 - Sint-Truiden U12B-1MolMOLH 1-(A)
    30 jan. 11:30Mol U9B-1 - Taxandria U9B-1MolMOLH 1-(7-8)
    30 jan. 11:30Mol U8G-1 - Herakles U8G-1MolMOLH 1-(6)
    30 jan. 11:30Phoenix U11G-2 - Mol U11G-2PhoenixPHOE 1
    30 jan. 11:30Leuven U9G-2 - Mol U9G-1LeuvenLEUV 2
    30 jan. 11:30Blackbirds U7B-1 - Mol U7B-1Blackbirds HCBLAC 1
    30 jan. 13:00Mol U10G-1 - Hoegaarden U10G-2MolMOLH 1-(A)
    30 jan. 13:00Mol U9B-2 - Beveren U9B-1MolMOLH 1-(7-8)
    30 jan. 13:00Mol U8B-1 - Dragons U8B-3MolMOLH 1-(6)
    30 jan. 13:00Mol U7G-1 - Antwerp U7G-3MolMOLH 1-(5)
    30 jan. 13:00Keerbergen U8B-1 - Mol U8B-2Keerbergen HCKEER 1
    30 jan. 14:30Stix U11G-1 - Mol U11G-1StixSTIX 1
    30 jan. 14:30Keerbergen U10B-2 - Mol U10B-1Keerbergen HCKEER 1
  • Wedstrijdverslagen